Archiwa autora: adminfundacja

PODZIĘKOWANIE

Fundacja „NIEPOKONANI” pragnie serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, współorganizatorom i sympatykom, wolontariuszom oraz darczyńcom  za pomoc i wsparcie oraz za udział i owocną współpracę w organizacji i realizacji imprezy – Charytatywnego recitalu Artura Chamskiego, w dniu 21 grudnia 2014r w Bielanach Wrocławskich.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie oraz zrozumienie dla idei naszego przedsięwzięcia. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za przekazane dary rzeczowe. Dzięki Państwa bezinteresownej pomocy, udziałowi i hojności, w wyniku zbiórki pieniężnej ( w ramach licytacji i kiermaszu ) udało nam się pozyskać 6100 zł.  Środki te zostały zgromadzone na koncie Fundacji i zostaną przeznaczone na realizację projektu utworzenia Ośrodka edukacyjno – rehabilitacyjnego dla dzieci , młodzieży i „młodych dorosłych”.

Dziękujemy Darczyńcom – firmom:

- Gramy Wrocław

- Lasom Państwowym – Nadleśnictwu Miękinia

- Drukarni Osiedlowej z Wrocławia

- Auchan Wrocław

- Delikatesom Alma Wrocław Bielany

- EuroFirany P.H. Bielany

- Art. Motyw

- Produkcji Ozdób Choinkowych s.c. I.Z. GRZEŚKOWIAK

- Spółdzielni Socjalnej „Szklany Świat Bombki „

- Przedsiębiorstwu Produkcyjno Handlowemu VITBIS sp. z o.o.

Dziękujemy Darczyńcom – Gwiazdom estrady:

- Maryli Rodowicz,

-  Zespołowi T-Love,

- Zespołowi Budka Suflera,

- Ani Wyszkoni,

-  Ewie Farnie,

- Ewelinie Lisowskiej,

-  Piotrowi Rubikowi,

- Aktorom Teatru Capitol,

- Aktorom serialu „Pierwsza Miłość”,

- zespołowi 13 w samo południe,

- zespołowi All sounds allowed

Dziękujemy wszystkim innym Darczyńcom – osobom prywatnym.

Z wyrazami szacunku,

 Zarząd Fundacji „NIEPOKONANI”

Zobacz wiecej...

ZOSTAŃ SPONSOREM LUB DARCZYŃCĄ FUNDACJI I DOŁĄCZ DO GRONA PRZYJACIÓŁ NASZYCH PODOPIECZNYCH.

Szczegółowe informacje w zakładce „Jak wspomóc Fundację”.

Zobacz wiecej...

OŚRODEK REHABILITACJI DZIENNEJ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I „MŁODYCH DOROSŁYCH” W TYŃCU MAŁYM.

W pierwszym etapie rozpoczęcia działalności Fundacja zamierza utworzyć Ośrodek Dziennej rehabilitacji dla dzieci, młodzieży i „młodych dorosłych” z zaburzeniami wieku rozwojowego. W miarę rozwoju i oceny potrzeb społecznych Fundacja będzie prowadzić inne formy leczenia i opieki rehabilitacyjnej.

Ośrodek będzie prowadził wieloprofilową kompleksową rehabilitację, terapię usprawniającą niemowląt, dzieci i młodzieży, a także „młodych dorosłych” w zakresie specjalistycznej opieki lekarskiej (neurologicznej, rehabilitacyjnej) fizjoterapii i fizykoterapii, neurologopedii i logopedii, pedagogiki specjalnej, psychologii klinicznej, zajęć kształtujących funkcje poznawcze małych pacjentów, a także zajęć z integracji sensorycznej.

Dzięki przychylności władz lokalnych Gminy Kobierzyce i osobiście Pana Wójta Ryszarda Pacholika Fundacja „NIEPOKONANI” uzyskała w dzierżawę część pomieszczeń nieruchomości Gminy Kobierzyce.

Miejscem prowadzenia działalności Fundacji, a także Ośrodka Dziennej Rehabilitacji dla dzieci, młodzieży i „młodych dorosłych” z zaburzeniami wieku rozwojowego będzie budynek Szkoły Podstawowej w Tyńcu Małym w Gminie Kobierzyce usytuowany przy ulicy Domasławskiej 10. Szkoła Podstawowa od września 2014 roku będzie przeniesiona do nowo wybudowanego obiektu w Tyńcu Małym.

Będziemy działać w przyjaznym nam miejscu, w miejscu aktywnej polityki przestrzennej Gminy Kobierzyce, przyjaznej inwestorom, przedsiębiorcom polskim i zagranicznym oraz organizacjom pozarządowym. W miejscu o dobrej lokalizacji, blisko centrum handlowego Bielany, autostrady A4, z szybkim dojazdem do centrum Wrocławia, około 15 min oraz do innych miejscowości gmin sąsiednich.

Zobacz wiecej...

Miło nam poinformować, że Fundacja „NIEPOKONANI” ma swojego ambasadora.

Tą osobą jest Artur Chamski, aktor i piosenkarz młodego pokolenia, związany z Teatrem Buffo, zwycięzca programu „Jak oni śpiewają” oraz uczestnik programu „ Twoja twarz brzmi znajomo”.  Artur Chamski jest osobą bardzo ciepłą, życzliwą, w pełni zaangażowaną we wszystko co robi. Bardzo mu dziękujemy za okazaną pomoc.

artur chamski

 

Zobacz wiecej...